Media Nav (Evolution) Toolbox SSS

Haritalarınızı telefonunuzu kullanarak güncellemeyi tercih ediyorsanız, Uygulama SSS bölümüne bakın.


Genel

Media Nav (Evolution) Toolbox nedir?

Media Nav (Evolution) Toolbox, mevcut harita güncellemelerini veya diğer içeriği (POI) navigasyon sisteminize indirmenizi/satın almanızı ve yüklemenizi sağlayan ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Hangi işletim sistemleri Media Nav (Evolution) Toolbox ile uyumludur?

Media Nav (Evolution) Toolbox, Windows 7, Windows 8, Windows 10 veya OSX 10.10 (ya da daha üst sürüm) ile uyumludur. Lütfen Toolbox'ın minimum 1024*768 ekran çözünürlüğü ve sabit diskinizde 10 GB boş alan gerektirdiğini unutmayın.

OSX Catalina kullanıyorsanız, lütfen Media Nav (Evolution) Toolbox OSX'inizle uyumlu olan en son sürümünü indirin ve kurun. Önceki Media Nav (Evolution) Toolbox, OSX güncellemesinde Catalina'dan sonra başlamaz.

Media Nav (Evolution) Toolbox'ı nasıl indirebilirim?

Media Nav (Evolution) Toolbox yükleme dosyasını şuradan indirebilirsiniz: https://dacia.welcome.naviextras.com/

Media Nav (Evolution) Toolbox'ın son sürümünü nasıl edinebilirim? Media Nav (Evolution) Toolbox'ı nasıl güncelleyebilirim?

Media Nav (Evolution) Toolbox'ın içerisinde bir otomatik güncelleme özelliği vardır. Bu özellik, yeni bir sürüm mevcut olduğu anda güncellemeniz için sizi uyarır. Bu otomatik güncelleme yöntemini kullanmak sizi rahatsız ediyorsa, lütfen https://dacia.welcome.naviextras.com/ sayfasına gidin ve Toolbox'ı indirin.

Toolbox kaydı/Oturum açma

E-posta adresimle Toolbox hesabı oluşturamıyorum.

E-posta adresi, hesabınızın benzersiz bir tanımlayıcısıdır. Verilen e-posta adresiyle hesap oluşturamıyorsanız lütfen yanlış yazıp yazmadığınızı kontrol edin (e-posta adresinde '@' karakteri geçerli etki alanı adı '@xx.com' bulunmalıdır). Verilen e-posta adresi zaten kullanılıyor olabilir. Durum böyleyse oturum açmayı deneyin.

Parolamı unuttum. Ne yapabilirim?

Eğer parolanızı unuttuysanız, buna tekrar erişmek için Toolbox'taki Parolamı Unuttum bağlantısını kullanabilirsiniz.

Ödeme

Ne tür ödeme yöntemleri kullanabilirim?

Tüm belli başlı kredi kartları kabul edilmektedir. Bazı örnekler:
Diners Club, Visa, American Express, MasterCard, Visa Debit, Maestro, Discover, MasterCard Debit

Media Nav (Evolution) Toolbox'ta çevrimiçi ödeme güvenli mi?

Çevrimiçi ödeme sistemi, dünyanın en büyük çevrimiçi ödeme işleme şirketlerinden biri olan Ingenico Group tarafından yönetilmektedir. Https güvenli aktarım teknolojisi kullanır. Kredi kartı verilerinizi doğrudan Ingenico'ya verirsiniz, Toolbox hassas bilgileri almaz veya saklamaz. Ingenico, Toolbox'ı ödemenizin başarılı olup olmadığı konusunda bilgilendirir.

Çevrimiçi ödeme yapacak banka/kredi kartım yok. / Çevrimiçi ödeme yapmak istemiyorum.

Şu anda, çevrimiçi ödeme kabul edilen tek ödeme yöntemidir. Navigasyon haritanızı güncellemenize yardımcı olması için yetkili bayilerden birini ziyaret edebilirsiniz.

Fatura bilgilerini yanlış yazdım veya farklı bir ad ve adrese fatura gönderilmesini istiyorum. Faturayı nasıl değiştirebilirim?

Satın alma Şartları ve Koşulları uyarınca siparişin gönderilmesinden sonra fatura bilgileri değiştirilemez.

Harita güncelleme işlemi

Güncelleme veya ödeme işlemi iptal olursa ne olacak?

Eğer ödeme gerçekleşmeden önce işlem iptal olursa, kasadan çıkış sürecine baştan başlamanız gerekir; tüm seçilen içerik hala sepetinizde mevcut olacaktır. Eğer ödemenin başarılı olmasından sonra güncelleme süreci iptal olursa, satın alınan içeriği internetten indirmek için Media Nav (Evolution) Toolbox'ı başlatarak devam edin.

Güncellemeleri indirmek ne kadar zaman alır?

İndirme için harcanacak zaman, internet bant genişliğinize bağlıdır. Satın aldığınız içeriği indirmek için geniş bant bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

Eğer birden fazla cihaza sahipsem, satın aldığım içerikle ikisini de güncelleyebilir miyim?

Hayır. Satın alınan içerikler sadece satın alım sırasında Toolbox'a bağlı cihaz üzerinde kullanılabilir.

Sıkça Karşılaşılan Sorunlar ve Hatalar

İlave içerik satın aldım ancak USB depolama cihazımı Media Nav (Evolution) Toolbox'a bağladığımda cihazım için bu içeriği göremiyorum.

Lütfen olabildiğince çok bilgiyle birlikte Müşteri Destek Takımımıza başvurun.

Media Nav (Evolution) Toolbox aşağıdaki hatayı veriyor: "Bir hata oluştu. Lütfen, daha sonra tekrar deneyin"

Bu hata, internet bağlantısının kopması veya sunucunun yanıt vermemesi gibi çeşitli sorunlardan kaynaklanabilir. Lütfen Toolbox'a bağlanmayı tekrar deneyin. Hata devam ederse Müşteri Destek Takımımızla temas kurun.

Mac kullanıyorum ve Media Nav (Evolution) Toolbox başlamıyor. Ne yapmalıyım?

Catalina OSX'inizi güncellediyseniz, Media Nav (Evolution) Toolbox yalnızca Media Nav (Evolution) Toolbox önceki sürümünü silip en son sürümü indirirseniz çalışır.

İlk kullanımda nelere dikkat etmeliyim?

Catalina MacOS üzerinde Media Nav (Evolution) Toolbox ilk kez kullanırken, ek bir izin veri taşıyıcısı/cihazdaki dosyalara erişim izni izin vermek için gereklidir.Lütfen buna izin verin, aksi halde Media Nav (Evolution) Toolbox artık çalışmaz.

Uygulama izni ayarlarını daha sonra değiştirebilir miyim?

Prefer Uygulama izinlerini istediğiniz zaman Sistem Tercihleri'nde ayarlayabilirsiniz. Güvenlik ve Gizlilik > Dosyalar ve Klasörler'e gidin ve Media Nav (Evolution) Toolbox uygulamasının altındaki Çıkarılabilir birimlerin yanındaki kutuyu işaretleyin.

Haritalarınızı Dacia Map Update (Harita) uygulamasıyla kolayca güncelleyin.

Hemen indirin!