Dacia sİze değer katiyor

3 years free map update

Dacia'nın Yeni Marka Kimliği ile müşteriler, 3 yıllık harita güncellemelerinin ücretsiz olarak tadını çıkarabilirler. Yeni rozetle donatılmış tüm Dacia modelleri, Avrupa'da ücretsiz güncellemeler için uygundur.

İlk 3 yıl boyunca yılda 2 harita güncellemesi alacaksınız*. Güncellemeler yol ağı, hız kameraları, adresler ve POI'ler hakkında güncel bilgileri içerir.

Tek yapmanız gereken, Toolbox aracılığıyla haritalarınızı güncellemek.

  • Toolbox'ı İndirin
  • Güncellemeleri nasıl indireceğinizi öğrenmek için buraya tıklayın.
  • Bültenimize kaydolun, yeni bir harita sürümü yayınlandığında sizi bilgilendirelim!

Toolbox'ı İndirin Toolbox'ı İndirin

Bu haritalar yılda 2 kez güncellenecektir:

Western Europe (WEU): Batı Avrupa (BAB): Andorra, Avusturya, Belçika, Danimarka, Fransa, Fransız Guyanası, Almanya, Cebelitarık, Yunanistan, Guadeloupe, İrlanda, İtalya, Lihtenştayn, Lüksemburg, Malta, Martinik, Mayotte, Monako, Fas, Hollanda, Portekiz, Réunion , Saint Pierre And Miquelon, San Marino, İspanya, İsviçre, Tunus, Birleşik Krallık, Vatikan Şehri

Easterrn Europe (EEU): Doğu Avrupa (DAB): Arnavutluk, Beyaz Rusya, Bosna Hersek, Bulgaristan, Hırvatistan, Çek Cumhuriyeti, Estonya, Yunanistan, Macaristan, Kosova, Letonya, Litvanya, Karadağ, Kuzey Makedonya, Polonya, Romanya, Rusya, Sırbistan, Slovakya, Slovenya, Ukrayna.

*Yalnızca fabrikada yüklenen BAB ve DAB haritaları ücretsiz harita güncellemeleri alacaktır. Harita kapsamınızı genişletmek için web sitesinde bulunan herhangi bir ürünü satın alabilirsiniz.

Haritalarınızı Dacia Map Update (Harita) uygulamasıyla kolayca güncelleyin.

Hemen indirin!