SİTE VE TOOLBOX KULLANIM ŞARTLARI

Bu Site ve Toolbox Kullanım Şartları (bundan böyle "Politika" olarak anılacaktır) 9 Ağustos 2018 tarihinden itibaren yürürlüğe girmiştir.

 1. TANIMLAR

  Bağlantılı Hizmetler Cihazınızda bir tür çevrimiçi bağlantı (SIM kart, Bluetooth ile veri erişimi, kablosuz İnternet erişimi veya TMC alıcısı vb.) gerektiren konum tabanlı hizmetler (yerel arama, trafik bilgisi, yakıt fiyatı, hava durumu bilgisi vb.) anlamına gelir.

  İçerik, Cihazınıza yüklenebilen ve Yazılımınızla birlikte kullanılabilen haritalar, ilgi noktaları, 3D içerik, sesler, dil dosyaları ve diğer navigasyonla ilgili içerik anlamına gelir.

  Cihaz, motosikletinize yerleştirilen navigasyon sistemi anlamında gelir.

  NNG Yazılım ve Ürün tedarik eden bir şirket olan NNG Software Developing and Commercial Limited Liability Company anlamına gelir.

  Kayıtlı ofis: H-1037 Budapeşte, Szépvölgyi út 35-37, Macaristan
  Sicil mahkemesi: Budapeşte-Başkent Asliye Mahkemesi (Fővárosi Törvényszék)
  Şirket kayıt numarası: Cg.01-09-891838
  Vergi numarası: 13357845-2-44
  E-posta adresi: info@naviextras.com
  Web sitesi: www.nng.com

  Ürün; Güncellemeler, İçerikler ve Bağlantılı Hizmetler anlamına gelir.

  Site, dacia.welcome.naviextras.com ve alt etki alanları anlamına gelir.

  Yazılım Cihazınızda çalışan navigasyon yazılımı anlamına gelir.

  Toolbox, NNG sunucularından Güncellemeleri ve diğer Ürünleri indirmek ve bunları Cihaza yüklemek için kullanılan, PC ve OSX için ücretsiz bir yazılım aracı anlamına gelir.

  Güncellemeler, Cihaz üreticisi ya da Yazılım geliştiricisi tarafından sağlanan ve ilave işlevler, yeni İçerik versiyonları sağlayan veya bilinen Yazılım sorunlarını düzelten İçerik ve Yazılım güncellemeleri anlamına gelir.

  Kullanıcı ya da "siz” Site ve/veya Toolbox'ın kayıtlı veya kayıtlı olmayan bir ziyaretçisi anlamına gelir.

 2. SİTE VE TOOLBOX KULLANIMI

  1. Bu belgenin amacı

   1. İşbu belgede, Site ve Toolbox'ın kullanım şartları belirtilmektedir. Lütfen bu şartları ve koşulları dikkatle okuyun!

   2. Site ve Toolbox'ı herhangi bir şekilde kullanarak, burada belirtilen tüm şart ve koşulları kabul etmiş olursunuz. Aynı zamanda, bu belgeyi kendi takdirimize göre değiştirebileceğimizi ve/veya gözden geçirebileceğimizi ve bu değişikliklerin/gözden geçirmelerin yürürlüğe girdiği tarihten itibaren Site ve Toolbox’ı kullanarak bu gözden geçirmeler ve değişikliklere bağlı kalacağınızı da kabul edersiniz. En son bilgiler için Site ve Toolbox'ı sıklıkla ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

   3. Şart ve koşulları kabul etmiyorsanız Site ve Toolbox'ı kullanmayı hemen durdurmanızı rica ediyoruz.

  2. Site ve Toolbox kullanımı

   1. Site ve Toolbox, NNG tarafından işletilmektedir.

  3. Site ve Toolbox tarafından sağlanan hizmetler

   • E-teslimat ile Kullanıcılar için Güncellemeler, navigasyon İçeriğinin ayrıntılı tanımı (İnternetten indirilerek);
   • Ürünleri Cihazınıza satın alabilme ve indirebilme imkanı;
   • Bültenlere abone olabilme imkanı.
  4. Toolbox’a kaydolma

   1. Kullanıcı kaydı

    Toolbox'ın bazı özellikleri, sadece kayıtlı Kullanıcılar tarafından kullanılabilir. Güncelleme, İçerik veya Bağlantılı Hizmet satın alma işlemi için Kullanıcı kaydı gerekir. Kayıt kolay ve ücretsizdir. Kullanıcının kişisel verileri, Site veya Toolbox'ta mevcut gizlilik politikasının hükümlerine uygun olarak işlenecektir.

    Kullanıcı adınızı ve/veya parolanızı herhangi bir üçüncü tarafla paylaşmayın veya sizin giriş verileriniz ile herhangi bir üçüncü tarafın Toolbox'a giriş yapmasına izin vermeyin. Size atanan kullanıcı adı veya parolanın her türlü yetkisiz kullanımı tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

    Profilinizi (tüm kişisel verileriniz dahil) Toolbox'tan istediğiniz zaman silebilirsiniz.

  5. Site ve Toolbox'taki mevcut içerik

   1. Site ve Toolbox'ta görüntülenen metinler, şekiller ve resimler sadece bilgi amaçlıdır ve bir teklif olarak kabul edilmez. NNG, Site ve Toolbox'ta mevcut olan içeriğin doğruluğu, kesinliği, zamanında sunulması ya da eksiksizliğiyle ilgili hiçbir taahhütte bulunmaz. NNG, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir zamanda bu bilgileri değiştirme hakkını saklı tutar. Site ve Toolbox'ta yayımlanan bilgiler, ülkenizde mevcut olmayan ürün, program ya da hizmetlere atıfta bulunabilir. Bu referanslar, NNG'nin bu ürünleri, programları ya da hizmetleri ülkenizde satmak istediği anlamına gelmez.

   2. NNG, Site veya Toolbox'ın kullanımından kaynaklanan ya da hatalı, yanlış veya eksik içeriğin neden olduğu herhangi bir doğrudan ya da dolaylı zarar, kar kaybı ya da ilave masraf veya herhangi bir hasardan sorumlu tutulmayacaktır.

  6. Kullanıcının yükümlülükleri

   1. Site ve Toolbox'ın ya da Site ve Toolbox'a bağlı ağların çalışmasına müdahale etmemeyi, kesintiye uğratmamayı veya müdahale etmeye ya da kesintiye uğratmaya teşebbüs etmemeyi ve her türlü güvenlik politikasına uymayı kabul etmiş oluyorsunuz.

   2. Kullanıcı, herhangi bir şekilde yasa dışı (telif hakkına tabi veya ahlaki ya da başka nedenlerle yasa dışı) bir içeriği Site ya da Toolbox'a yükleyemez veya başka bir şekilde yayınlayamaz.

  7. Kullanıcı erişiminin sınırlandırılması

   NNG, bu şartların iddia veya şüphe edilen ihlali sonucunda ya da fikri mülkiyet haklarını korumak üzere kendi takdirine göre güvenliğe ilişkin veya ticari sebeplerle uygun veya gerekli gördüğü şekilde Site veya Toolbox'a ya da bunların bazı kısımlarına erişiminizi sınırlandırabilir. Bununla birlikte Site ve Toolbox, önceden bildirimde bulunmaksızın veya yükümlülük taşımaksızın bazı özelliklere sınırlama koyabilir ya da Site ve Toolbox'ın belirli kısımlarına ya da tümüne erişiminizi kısıtlayabilir. NNG, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın herhangi bir Kullanıcı hesabını silebilir ve/veya Kullanıcının oturum açmasını askıya alabilir.

  8. Site ve Toolbox kullanılabilirliği

   Site ve Toolbox'ın 7/24 hatasız işletimini, kullanılabilirliğini veya çalışma süresini garanti etmiyoruz fakat yüksek kullanılabilirliğini sağlamak için her türlü makul çabayı gösteriyoruz.

Haritalarınızı Dacia Map Update (Harita) uygulamasıyla kolayca güncelleyin.

Hemen indirin!